Soliq to‘lovchilar uchun sun’iy intellektga asoslangan virtual yordamchi DavrOn
Soliq qo‘mitasi sun’iy intellektga asoslangan DavrOn nomli virtual yordamchini ishga tushirdi. U soliq to‘lovchilarga tegishli ma’lumotlar va soliq va soliqqa tortish masalalari bo‘yicha personal maslahatlar berish mo‘ljallangan ai.soliq.uz
• advantage icon Online rejimda doimiy yangilanib borish
• advantage icon SOLIQ mobil ilovasida tez javob berish
• advantage icon Qonunchilikdagi o‘zgarishlarni tez o‘zlashtirish
• advantage icon Ko‘p tilli xizmat Insoniy afzalliklar
Davr-On raqamli konsultantning maqsadi va vazifasm
Soliq to'lovchilarga sifatli maslahatlar berish • Soliq qonunchiligi masalalari bo'yicha yordam ko'rsatish • Soliq ma'muriyatchiligini optimallashtirishga ko'maklashish.
Soliq masalalarini tushuntirish • Yangi qonunlar haqida ma'lumot berish • Shaxsiy maslahatlar berish • Soliq to'lovchilar muammolarini hal qilishda yordam berish • 1198 qo'ng'iroq markaziga murojaat qilish Asosiy printsip: Professional, samimiy va samarali xizmat.

DavrOn — виртуальный помощник на основе искусственного интеллекта для налогоплательщиков
Налоговый комитет запустил DavrOn — виртуального помощника на базе искусственного интеллекта. Он предоставляет информацию и личные консультации налогоплательщикам по налогам и налоговым вопросам. ai.soliq.uz
• advantage icon Онлайн-режим продолжается постоянно
• advantage icon Быстрый ответ в мобильном приложении налоговой
• advantage icon Быстрое усвоение законодательных изменений
• advantage icon Многоязычный сервис Человеческие преимущества
Soliq to‘lovchilar uchun sun’iy intellektga asoslangan virtual yordamchi DavrOn
Цель и миссия цифрового консультанта Dav-On
Предоставление качественных консультаций налогоплательщикам • Помощь по вопросам налогового законодательства • Помощь в оптимизации налогового администрирования.
Объяснение налоговых вопросов • Предоставление информации о новых законах • Предоставление личных консультаций • Помощь в решении проблем налогоплательщиков • Направление в колл-центр 1198 Основной принцип: Профессиональное, дружелюбное и эффективное обслуживание.